Wyposażenie placu zabaw

Wyposażenie placu zabaw

Nieustannie zapewniamy dzieciom w całym kraju większe i bardziej zabawne przeżycia dzięki naszemu wysokiej jakości wyposażeniu szkolnych placów zabaw. Nasze motto "Big on Play ... Low on Price" przyświeca nam każdego dnia i pomaga nam skupić się na naszym celu, jakim jest zapewnienie niedrogiego, trwałego wyposażenia placów zabaw dla dzieci na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Możecie zapytać, jak to robimy?

Zapewniamy niekończące się możliwości zabawy i zabawy dzięki naszej szerokiej gamie wysokiej jakości zestawów mieszkaniowych i komercyjnych placów zabaw. Nasze zaangażowanie na rzecz jakości zapewnia, że dzieci w pełni wykorzystują swoje place zabaw.
Jako dostawcy sprzętu do zabawy online, współpracujemy z najwyżej cenionymi producentami komercyjnego wyposażenia placów zabaw, aby zapewnić, że otrzymasz najlepsze dostępne produkty.
Do produkcji wyposażenia parków i placów zabaw stosujemy wyłącznie wysokiej jakości metal, tworzywo sztuczne, tworzywa sztuczne z recyklingu i drewno. Wszystkie nasze plastikowe urządzenia do zabaw dla dzieci są wykonane ze standardowych inhibitorów UV, które zwiększają żywotność produktu i chronią go przed pęknięciami i zniszczeniem. Każda z naszych konstrukcji placów zabaw posiada certyfikat IPEMA i spełnia wszystkie normy ASTM i CPSC, co gwarantuje, że oferujemy wyłącznie produkty, które są w stanie wytrzymać próbę czasu!

Nacisk na bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest bardzo ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie czegokolwiek dla dzieci. Wyposażenie placów zabaw nie jest tu wyjątkiem! Zawsze priorytetem było dla nas przestrzeganie krajowych norm bezpieczeństwa i jakości sprzętu do zabawy w domu i w szkole ustalonych przez amerykańską Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC). Możesz być pewny, że każdy z naszych produktów przeznaczonych dla dzieci o specjalnych potrzebach jest zgodny z amerykańską ustawą Americans With Disabilities Act dotyczącą bezpiecznego i dostępnego środowiska zabaw.

Duży wybór najlepszego wyposażenia placów zabaw dla dzieci
Przeglądaj asortyment, wybierając z kategorii najlepsze wyposażenie placów zabaw dla dzieci:

  • Komercyjne wyposażenie placów zabaw
  • Zewnętrzny sprzęt fitness
  • Systemy zabaw tematycznych
  • Części zamienne
  • Zewnętrzne instrumenty muzyczne
  • Struktury cieniowe
  • Udogodnienia związane z parkiem i terenem

Nasza szeroka gama produktów stale się poszerza, ponieważ dodajemy nowe i innowacyjne urządzenia do placów zabaw, dając Ci prawie nieograniczony wybór, dzięki czemu możesz zbudować idealny plac zabaw dla Twojej nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej. Mamy wyjątkowy zespół ekspertów branżowych, którzy pomogą Ci wybrać produkt odpowiedni dla Twojej przestrzeni, niezależnie od lokalizacji lub budżetu projektu. Posiadamy na magazynie elementy wyposażenia placów zabaw dla dzieci w każdym wieku, w tym sprzęt dla niemowląt i małych dzieci, zestawy zabaw dla przedszkolaków i systemy placów zabaw odpowiednich dla dzieci w szkole podstawowej. Posiadamy nawet sprzęt fitness dla starszych uczniów.

Dostarczamy tylko najbardziej trwałe, bezpieczne i konkurencyjne cenowo produkty od naszych producentów placów zabaw. Dzięki temu nasi klienci mają do dyspozycji najlepszy wybór wyposażenia placów zabaw w jakości handlowej. Bez względu na to, czy chcesz zbudować tematyczne zestawy zabawowe, czy też kupić unikalne rodzaje wyposażenia placów zabaw, oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, w tym zjeżdżalnie, rury pełzające, zestawy huśtawkowe, belki balansujące, karuzele i alpingi. Nasze wyposażenie placów zabaw dla szkół i przedszkoli nadaje się również do użytku w parkach publicznych, a nawet na własnym podwórku.

Duża wygoda

Chcesz plac zabaw? Przejrzyj nasz wybór wyposażenia placów zabaw dla dzieci i znajdź kompletne zestawy zabaw i tematyczne place zabaw, co ułatwi zamawianie i instalację! Posiadamy również udogodnienia w postaci parków i placów zabaw, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę dla Ciebie i Twoich dzieci.

Oferujemy szybką wysyłkę na składowanych urządzeniach do zabawy i dbamy o to, aby Państwa produkt był dostarczany w doskonałym stanie. Stosujemy kilka metod wysyłki, w tym fracht (YRC, SAIA, Estes i inne) dla większych przedmiotów. W przypadku mniejszych produktów współpracujemy z UPS, FedEx i USPS. Transport kolejowy jest stosowany przy dostawach towarów masowych, takich jak mulcz gumowy, od wybrzeża do wybrzeża. Daj nam znać, którą metodę wysyłki preferujesz, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówienie. Pamiętaj jednak, że czas dostawy może się różnić w zależności od produktu, ponieważ niektóre z naszych produktów są wykonywane na zamówienie i ich produkcja może trwać od dwóch do czterech tygodni.

Duże zadowolenie klienta

Przy zakupie wyposażenia placów mieszkalnych, handlowych lub szkolnych, Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Nie wahaj się wysłać do nas wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących Twojego zamówienia: Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów lub sposobu budowy idealnego placu zabaw.

Nasz przyjazny zespół certyfikowanych inspektorów bezpieczeństwa placów zabaw przeprowadzi Cię przez cały proces składania zamówień. Składanie zamówień online jest proste i szybkie! A jeśli otrzymasz wadliwy produkt, zostaniesz objęty naszym programem gwarancyjnym: Gwarantujemy 100% satysfakcji. Mamy też niezawodnych przedstawicieli w całym kraju, a także w Kanadzie i Meksyku, więc jesteśmy tu dla Ciebie, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Chętnie się odezwiemy! Skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub nasz czat online na żywo już dziś, aby zamówić katalog, otrzymać darmową wycenę lub otrzymać szczegóły dotyczące naszych produktów. Jesteśmy tu, aby pomóc.

 

O serwisie

Malutkich świat to to portal o świecie malutkich pociech i ogromnej wiedzy przydatnej dla każdego rodzica. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju porady dotyczące rodzicielstwa, sprawdzone sposoby na rozwiązywanie problemów oraz pomysły na swój własny rozwój jako rodzica, a także pomysły na zakupy dla najmłodszych m.in mebli dziecięcych, zabawek bądź gier. To wszystko i wiele więcej u nas!