Zabawki dla chłopców

Zabawki dla chłopców

Szukasz jakichś śmiesznie fajnych zabawek dla chłopców w każdym wieku? Nie szukaj dalej niż mega lista - mamy cię na oku. Oto najlepsze zabawki dla chłopców, które możesz teraz kupić, w tym jedne z najlepszych nowych zabawek roku.

LEGOS

Klocki Lego są zawsze świetną opcją dla chłopców w każdym wieku, ponieważ istnieje wiele różnych typów klocków Lego, które są zbudowane specjalnie dla dzieci w różnym wieku. Jeśli robisz zakupy dla małego chłopca, sprawdź cokolwiek z Lego Duplo. Możesz odebrać dowolny standardowy zestaw klocków Lego dla dzieci w wieku 6-10 lat, wystarczy zwrócić uwagę na rekomendację wiekową na rogu każdego pudełka.

Dla nieco starszych chłopców w ich dziesiątkach i wczesnych nastolatków, można znaleźć tak wiele różnych opcji, a nawet można pochylić się do ich ulubionych fandomy (jak Gwiezdne Wojny lub Harry Potter), aby znaleźć zestaw Lego będą cieszyć.

Gry planszowe dla chłopców

Istnieje mnóstwo wspaniałych gier planszowych, które chłopcy pokochają, zwłaszcza gdy zaczną wchodzić w etap tween+. Ale dla 7-10-latków, szukaj gier takich jak Fluxx (istnieje wiele różnych fajnych wersji!) lub Pandemia. Dla spóźnionych nastolatków gorąco polecam grę planszową Wildlands - super zabawa!

Zabawk na 2020 r.

Jeśli szukasz 3 najgorętszych modnych zabawek dla chłopców w 2019 roku, oto nasza krótka lista:

  • Nerf Ultra One Blaster
  • Szafy Arcade1Up
  • LAMO Ninja Vinyl Figury

Zabawki edukacyjne

Jednym z największych trendów w dziedzinie zabawek jest obecnie zabawka edukacyjna, a w 2020 r. więcej topowych marek skłania się ku tej podkategorii. Najlepsze jest to, że obecnie istnieje mnóstwo wspaniałych zabawek edukacyjnych do wyboru.

Jeśli szukasz szybkiego rozwiązania dla chłopców w każdym wieku, zacznij od zabawek LEGO. Klawiatury LEGO to świetny sposób na pobudzenie ich kreatywności, a najlepsze w nich jest to, że dla każdej grupy wiekowej dostępne są różne rodzaje. Więc niezależnie od tego, czy jest 4-latkiem, który będzie nowy we wspaniałym świecie klocków LEGO, czy też doświadczonym nastolatkiem, który uwielbia Gwiezdne Wojny, jest szansa, że znajdziesz dla niego dobry zestaw klocków LEGO do zabawy.

Możesz również wybrać się na szlak zabawek STEM, jeśli chcesz, aby chłopiec otrzymał coś edukacyjnego. Spójrz na praktycznie każdą z zabawek do kodowania, takich jak Cubelets Six lub LEGO Boost Creative Toolbox.

Zabawki naukowe

Jeśli chcesz podsycać zamiłowanie do nauki, jest mnóstwo fajnych zabawek naukowych dla chłopców, które będą ich bawić. Jednym z naszych ulubionych jest Zestaw Magicznych Nauk Odkrywców Naukowych dla Czarodziejów Tylko dla młodszego tłumu. Dla nieco starszych dzieci (myślących od 7 do 9 lat), możesz sprawdzić zestaw naukowy Learn & Climb Kids Science Kit, który zawiera ponad 60 zabawnych eksperymentów naukowych, które pokochają.

The Playz Kaboom! Laboratorium Spalania Wybuchowego jest świetne dla 8-11-latków i jest przeznaczone tylko na 8 lat i więcej.

Jakie są teraz najlepiej sprzedające się zabawki dla chłopców na Amazonii?
W momencie pisania tej aktualizacji, oto najlepiej sprzedające się zabawki na Amazonce w tej chwili:

  • Connect 4 Game
  • Razor A Kick Scooter
  • Snaptain S5C WiFi FPV Drone
  • Monster Jam Monster Dirt Arena Set

Zabawki mogą być wieloma rzeczami. Mogą być magiczne, czarujące, edukacyjne, zachwycające lub po prostu niesamowite. Niewątpliwie każdy z nas ma swoje ulubione wspomnienia o wspaniałych zabawkach z dzieciństwa. A teraz, kiedy nie ma masywnego sklepu wypełnionego zabawkami "Toys R Us", w którym można by robić zakupy, a na korytarzach zabawek Target zawsze panuje gorący bałagan, najlepszym rozwiązaniem są zakupy online - i zazwyczaj zakupy fajnych zabawek na Amazonce są najłatwiejszym (i najtańszym) sposobem na to.

Kiedy byłem dzieckiem, chodziło mi o zabawki Spider-Mana i fajne zabawki Batmana, może z kilkoma Power Rangersami i Żółwiami Ninja (wyobraźcie sobie Spider-Mana vs. Batmana w ringu zapaśniczym WWE... czysto niesamowite). Teraz nadszedł czas, aby stworzyć nowe wspomnienia dla kogoś innego.

Te wspaniałe prezenty bożonarodzeniowe i urodzinowe dla chłopców zapewnią Ci kilka fajnych zabawek, które chłopcy pokochają, w wieku od 4 do 16 lat.

(Oczywiście, wiele dziewczyn też pokocha te zabawki, ale rozdzieliłyśmy je, aby ułatwić ci zakupy)

O serwisie

Malutkich świat to to portal o świecie malutkich pociech i ogromnej wiedzy przydatnej dla każdego rodzica. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju porady dotyczące rodzicielstwa, sprawdzone sposoby na rozwiązywanie problemów oraz pomysły na swój własny rozwój jako rodzica, a także pomysły na zakupy dla najmłodszych m.in mebli dziecięcych, zabawek bądź gier. To wszystko i wiele więcej u nas!