Zabawki dla dziewcząt

Zabawki dla dziewcząt

Polujesz na fajne zabawki dla dziewczyn? Bez względu na to, czy szukasz wyjątkowych zabawek bożonarodzeniowych, czy prezentu, który sprawdzi się na inną wyjątkową okazję, jesteśmy tu, aby pomóc.

Najpopularniejsze zabawki dla dziewcząt w 2020 r.

Jeśli zastanawiasz się, jakie są najpopularniejsze zabawki dla dziewczyn w 2020 roku, powiedzielibyśmy dwie rzeczy: słodkie kolekcje i Barbies. Tak, zaczynamy widzieć jak Barbies odradza się w popularności, która prawdopodobnie utrzyma się przez cały rok 2020 i w okresie wakacyjnym.

Jeśli chodzi o słodkie kolekcje, pomyślcie o tym, co w ostatnich latach było najpopularniejszymi zabawkami dla dziewczynek: Hatchimals, Kindi Kids, L.O.L. Dolls, itp. - to wszystko są kolekcje!

Są to 3 najpopularniejsze zabawki dla dziewczynek w tej chwili:

  • L.O.L. Surprise! Glitter Globe Winter Disco Series
  • L.O.L. Surprise! O.M.G. Candylicious Fashion Doll
  • L.O.L. Surprise! O.M.G. Busy B.B. Fashion Doll.

Jak widzisz, L.O.L. Surprise! Lalki dominują teraz na rynku.

Jakie są najlepsze zabawki dla 10-letnich dziewczyn?
Co prawda 10-letnie dziewczyny są najtrudniejsze do kupowania, jeśli chodzi o zabawki, ponieważ są w tym wieku, w którym zaczynają odwracać się od "zabawek" i w kierunku bardziej "teenie bopper rzeczy".

Na szczęście, masz mnie, żebym ci polecił. Oto 3 najlepsze zabawki dla 10-letnich dziewczyn:

  • Praktycznie KAŻDY system karaoke z lampami LED
  • Prawie wszystko z marki Cool Maker (np. Nail Stamper)
  • Gry planszowe (jak Monopoly Neon)

Zabawki są tylko tak użyteczne, jak wyobraźnia Twojego dziecka. Zabawki mogą być magiczne, czarujące, edukacyjne lub po prostu po prostu fajne.

Wszyscy mamy swoje ulubione wspomnienia o wspaniałych zabawkach z dzieciństwa. Na przykład, kiedy byłem dzieckiem, chodziło mi o fajne zabawki Batmana i szybkie samochody RC. Teraz nadszedł czas, aby pomóc stworzyć nowe wspomnienia dla kogoś innego.

Te wspaniałe pomysły na prezenty dla dziewczyn zapewnią Ci kilka fajnych zabawek, które dziewczyny pokochają, w wieku od 4 do 15 lat.

Oczywiście, wielu chłopców też pokocha niektóre z tych zabawek, a każda płeć może bawić się dowolną zabawką. Ale rozdzieliłyśmy te dwie rzeczy, aby ułatwić wam zakupy)

O serwisie

Malutkich świat to to portal o świecie malutkich pociech i ogromnej wiedzy przydatnej dla każdego rodzica. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju porady dotyczące rodzicielstwa, sprawdzone sposoby na rozwiązywanie problemów oraz pomysły na swój własny rozwój jako rodzica, a także pomysły na zakupy dla najmłodszych m.in mebli dziecięcych, zabawek bądź gier. To wszystko i wiele więcej u nas!

Warto zobaczyć