Pomysł na plac zabaw

Pomysł na plac zabaw

Rozbuduj wyobraźnię swoich dzieci, dając im niekończące się godziny zabawy i aktywności fizycznej, na nowym wyposażeniu placu zabaw. Bez względu na to, czy szukasz podwórkowych placów zabaw, zestawów huśtawkowych czy domków do zabawy, mamy sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu, który będzie pasował do Twojego podwórka i Twojego budżetu. Dzieci mają bezpieczne miejsce do zabawy i rozrywki na długie lata, a rodzice czują się dobrze wiedząc, że ich dzieci są bezpieczne i bawią się w pobliżu.

Wybór właściwego wyposażenia placu zabaw

Wielkość Twojego podwórka będzie głównym czynnikiem decydującym o tym, który plac zabaw jest dla Ciebie najlepszy. Będziesz chciał bezpiecznej strefy gry. Więc upewnij się, że masz co najmniej 6 stóp przestrzeni wokół zestawów zabawowych. Oferujemy różne, trwałe i wytrzymałe zestawy zabawowe z drewna, plastiku i metalu. Ponadto, producenci sprawiają, że ich montaż jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej, a elementy są wstępnie przycięte, nawiercone i wstępnie zabarwione. W wielu przypadkach wyposażenie placów zabaw jest gotowe do montażu wraz ze wszystkim, co jest potrzebne w pudełku, łącznie z tarcicą, akcesoriami i okuciami.

Tak wiele opcji, tak wiele zabawy

Twoje nowe wyposażenie placu zabaw może zapewnić dzieciom godziny kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu i zabawy w locie. Do wyboru jest wiele akcesoriów i dodatków. Zajmij swoich chłopców i dziewczynki huśtawką, trapezem, małpimi słupkami, zjeżdżalnią i pilarką. Rozważ zestaw do zabawy, który ma fort na górze i piaskownicę pod spodem. Wybierz inne opcje, takie jak ścianka skalna, drabinka lub stojak na przekąski. Jest tak wiele opcji. Podczas gdy Twoje dzieci bawią się i bawią, ćwiczą i rozwijają zdolności motoryczne.

Wyposażenie placów zabaw, które rośnie wraz z dzieckiem

Piękno wyposażenia placów zabaw na świeżym powietrzu polega na tym, że może ono rosnąć wraz z Twoim dzieckiem. Na przykład, jeśli kupujesz wyposażenie placu zabaw dla swojego przedszkolaka, możesz zdecydować się zacząć od huśtawki dla niemowląt lub huśtawki wiaderkowej, szybowca i zjeżdżalni dla maluchów. W miarę jak Twoje dziecko będzie się starzeć, będziesz mógł wtedy wyłączać akcesoria. Zmodernizuj tę niemowlęcą huśtawkę do standardowej huśtawki taśmowej i przejdź od zjeżdżalni dla maluchów do większej, szybszej zjeżdżalni.

Zróbmy to!

Po wybraniu wyposażenia placu zabaw, które jest odpowiednie dla Twojego dziecka, dostarczymy je na krawężnik, nie ma problemu. Musisz przenieść dostawę do krawężnika na miejsce, gdzie ustawisz swój sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu. Wybierz miejsce, które jest równe i wolne od wszelkich drzew i kamieni. Jeśli konieczne jest kopanie, uważaj, aby nie zakłócić żadnych linii gazowych lub użytkowych. 

Zróbcie czas na ustawienie. Będziesz chciał odłożyć na weekend (może dwa), aby zbudować swój nowy zestaw do gry. Większość zestawów wymaga co najmniej dwóch dorosłych osób, aby je złożyć.

Gotowi? Ustawić się, grać!

Zabierz wyobraźnię dziecka na wyższy poziom z nowym sprzętem do zabawy na świeżym powietrzu. Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych, solidnych i przyjaznych dla dziecka konstrukcji na godziny zabawy na świeżym powietrzu. Na pewno znajdziesz zestaw do zabawy, który będzie idealny dla Twojego rozmiaru podwórka i Twojego budżetu. Oferujemy również najwyższej klasy komercyjne zestawy huśtawkowe na parkowe i szkolne place zabaw. Skorzystaj z naszych usług i zamów wyposażenie swojego placu zabaw bezpośrednio na krawężniku. Zabierz wyobraźnię swojego dziecka na wyższy poziom z pomysłami na podwórko dla dzieci.

 

O serwisie

Malutkich świat to to portal o świecie malutkich pociech i ogromnej wiedzy przydatnej dla każdego rodzica. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju porady dotyczące rodzicielstwa, sprawdzone sposoby na rozwiązywanie problemów oraz pomysły na swój własny rozwój jako rodzica, a także pomysły na zakupy dla najmłodszych m.in mebli dziecięcych, zabawek bądź gier. To wszystko i wiele więcej u nas!